Житловий фонд Кам'янського продовжує оновлюватися

ремонт

Охайна чиста сходова клітка, відремонтована покрівля, прозоре скло замість фанери і нова лавочка біля під'їзду ... Ще один поточний ремонт під контролем «Управляючої компанії по обслуговуванню житлового фонду», що проводиться в третьому під'їзді житлового будинку №25 по пр. Ювілейному, завершено.

Як розповіла голова комітету третього мікрорайону (Південний район) Ольга Роюк, жителі цього під'їзду просили ремонт з 2014 року, і довгий термін їх ніхто не чув. Зібравши весь пакет звернень, голова звернулася до департаменту ЖКГ та КП «УКОЖФ». Люди були почуті.

За правилами, підрядники спершу відремонтували покрівлю над під'їздом, а потім і сходову клітку з вхідною групою. Що примітно, стіни були прошпакльовані, пофарбовані і побілені в два проходи, і це дало свій результат - причепитися практично ні до чого.

Як завершальний етап комунальники замінили брудну непривабливу фанеру, якою були забиті вікна, на новеньке скло і встановили біля під'їзду зручну лавочку. Додатково для безпеки нижня частина віконних прорізів сходової клітки була огороджена спеціальною сіткою.

Після завершення робіт жителі залишилися настільки задоволені, що написали подячний звернення до мера міста Андрія Білоусову і директору Управляючої компанії Дмитру Маханько.

«Саме під вашим керівництвом і завдяки професіоналізму «Управляючої компанії по обслуговуванню житлового фонду» наше місто стало процвітати, а безліч дворів і будинків отримали друге життя», - пишуть мешканці третього під'їзду житлового будинку №25 по пр. Ювілейному.