У Кам'янському на вулиці Миколи Лисенка відкрили новий дитячий майданчик

дитячий майданчик

У теплий сонячний день 22 червня у дворі будинків № 64-66 по вулиці М. Лисенка зібралося багато жителів від малого до великого. Приводом вийти на вулицю стало відкриття нової багатофункціональної дитячого майданчика. Сталася ця знаменна і значуще для жителів цього району подія завдяки спільній роботі мера міста Андрія Білоусова і депутата цього округу Олени Демішева.

Привітати жителів 3-го округу приїхали мер міста Андрій Білоусов, глава Південного району Світлана Колісниченко, директор УКОЖФ Дмитро Маханько.

Після привітань міського голови з нагоди встановлення дитячого майданчика в цьому дворі, кам'янчани змогли звернутися до міського голови зі своїми нагальними проблемами. У свою чергу, жителі пообіцяли меру, що будуть дбайливо ставитися до нового майданчику, щоб він прослужив для їх дітей якомога довше.

У будинках по вул. М.Лисенка та Алтайська проживає багато діток, тому було дуже важливо саме в цьому районі встановити дитячий майданчик. До цього моменту в цьому дворі була всього лише одна старенька гірка і пісочниця. Тепер же нова безпечна для дітей майданчик складається з 10 сучасних ігрових елементів.

Діти відразу ж випробували всі конструкції на собі - каталися на гірці, різних видах гойдалок, бігали по місту і грали в пісочниці.

Ще більше свята подарували дітям запрошені депутатом аніматори в образі міньйон. Спочатку вони порадували дітей несподіваним сюрпризом - роздали кожному присутньому дитині морозиво, а потім розважали різними конкурсами.