У Кам'янському починаються роботи по установці електропідйомників для інвалідів

електропідйомник, жкх

Підприємство «АВС Білд Сервіс» отримало завдання на установку електричних підйомників для інвалідів нашого міста. Два роки тому силами підприємства вже були встановлені чотири підйомника в багатоповерхових будинках. Цього року міський голова Кам'янського Андрій Білоусов поставив завдання про встановлення електричних підйомників для інвалідів, для чого з міського бюджету було виділено необхідне фінансування.

Про роботи, які починаються розповів начальник ділянки ТОВ «АВС Білд Сервіс» Володимир Котоміна. Підйомники встановлюються в відділеннях під'їздів, призначених для збору сміття, - так званих сміттєкамерах. На жаль, за деякими заявленими адресами доступ в ці приміщення обмежений - вони замкнені на замок, і серед жителів неможливо знайти ключі. Як правило, ці сміттєкамери займають самі жителі під'їздів, використовуючи їх в якості комор.

Тому керівництво «АВС Білд Сервіс» звернулося до  Управляючої компанію з проханням надати допомогу у відкритті замкнених на замок сміттєкамер. КП «УКОЖФ» завжди йде на поступки жителям, надаючи їм приміщення, які простоюють без діла,  для зберігання особистих речей, але коли це перешкоджає здійсненню життєво необхідної програми для людей з обмеженими можливостями, доводиться вживати більш суворі заходи.

Для цього, 22 червня, працівники «УКОЖФ» разом з представниками «АВС Білд Сервіс» та співробітниками поліції виїхали на місце, щоб аварійним способом відкрити потрібне приміщення для початку проведення робіт. Першим став будинок № 69 по вул. Харківській, також були відкриті замкнені сміттєкамери в будинку № 88 по пр. Металургів і в будинку № 22 по вул. І.Франка.

Електричний підйомник для інвалідів раніше був встановлений на вул. Харківській, 35. Там проживає чоловік-інвалід, який вже два роки їм користується.

Він також обладнаний в приміщенні сміттєкамери. Там зроблено необхідний ремонт - приміщення пофарбовано і побілено, в глибині знаходиться встановлений електропідйомник. Піднімаючись на ньому на рівень розташування ліфтової кабіни, інвалід може відкрити двері, і потрапити в приміщення під'їзду, де далі безперешкодно заїхати в ліфт і піднятися на потрібний поверх. У цьому ж приміщенні з електропідйомником може зберігатися і інвалідна коляска, призначена для вулиці.