Краса в під'їздах Кам'янського

під'їзд ремонт

Заспокійливі природні пейзажі з'явилися в третьому під'їзді житлового будинку №69 по проспекту Перемоги на лівобережжі.

Їх автор - Світлана, раніше вільнонайманий, а відтепер штатний художник Управляючої компанії по обслуговуванню житлового фонду.

Як розповів директор КП «УКОЖФ» Дмитро Маханько, під час об'їзду міста і перевірки якості виконаних поточних ремонтів житлового фонду мер Андрій Білоусов звернув увагу, як жителі своїми руками роблять красу в своїх під'їздах, розмальовуючи їх. Так народилася, а згодом і реалізувалася ідея найняти штатного художника для подібних видів робіт.

Одним з перших будинків, де почала працювати Світлана, став будинок №69 по проспекту Перемоги. Жителі самі захотіли таким чином урізноманітнити і розфарбувати місце свого проживання і звернулися з проханням до комунальників. Для оформлення цього під'їзду художник використовувала природні пейзажі, які можна побачити у Курилівці і передмісті Кам’янського.

Про нестандартне нововведення в звичній роботі комунальників розповідає Дмитро Маханько: «Два тижні тому міським головою Андрієм Білоусовим була проведена контрольна перевірка поточних ремонтів. В одному з під'їздів мер побачив, як жителі красиво розмалювали свій під'їзд. Градоначальником була поставлена ​​задача Управляючій компанії залучити художника, щоб зробити під'їзди цікавішими, якщо цього захочуть мешканці. Першими прийшли мешканці будинку №69 по пр. Перемоги. А тепер і ми звертаємося до кам'янчанам: якщо є задумки і побажання, як оформити ваш під'їзд, ми із задоволенням приймемо ваші заявки і будемо в міру черговості їх виконувати ».