В Україні діє оновлена програма житлових субсидій

субсидія

                                                                                    Шановні мешканці міста!

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, затверджених Постановою КМУ від 26.04.2017 №300 у травні, органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня - на новий опалювальний сезон.

Для цього управління соціального захисту населення збирають необхідну інформацію без звернення громадян і протягом десяти днів після отримання зазначеної інформації приймають рішення про призначення (непризначення) субсидії.

Слід зазначити, що у разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний строк (а саме з 1 травня 2017) не призначається.

Інформація про заборгованість того чи іншого споживача надходитиме управлінням соціального захисту від надавачів комунальних послуг.

Тому громадянину для автоматичного продовження субсидії з 1 травня 2017 необхідно протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк документально підтвердити сплату заборгованості або укласти договір про її реструктуризацію з постачальником послуги. У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому - з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

                                                                                                                                                             З повагою,

                                                                                                                                                             Адміністрація КП КМР « УКОЖФ»