Комплексні ремонти житлового фонду в Кам'янському

комплексний ремонт

Повністю замінені на пластик комунікації водопроводу і каналізації, ремонт покрівлі та чиста сходова клітка - так виглядає комплексний поточний ремонт в під'їзді №2 по вулиці Воїнів-афганців, 4. Скоро почнуться подібні роботи й у інших житлових будинках.

«У червні підрядники приступили до робіт відповідно до графіка поточних ремонтів, затвердженого мером і міськрадою. Ремонт в цьому під'їзді - це те, до чого ми прагнемо - комплексне виконання робіт, - поділився Дмитро Маханько, директор КП «УКОЖФ». - В обумовлений з підрядником термін тут були повністю замінені застарілі комунікації каналізації і водопроводу, зроблений якісний ремонт покрівлі - не просто заміна руберойду, але й облаштування цементної стяжки з вирівнюванням. Відремонтовано сходова клітка і вхідна група.

В цілому, роботи за даною адресу виконані добре, але є невеликі недоліки - облупилася штукатурка. Я повідомив підряднику - будуть переробляти. Проводити поточні планові ремонти в комплексі будемо намагатися і надалі. З обов'язковим виїздом на місце і перевіркою якості роботи. Якщо ми і далі підемо таким темпом, то за підтримки міського голови та депутатського корпусу зробимо всі будинки в місті ».