У Кам'янському пройшло засідання штабу з підготовки до зими

ЖКХ

13 червня в Кам'янській міській раді відбулося засідання міського штабу з питань підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

На засіданні, яке очолив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Антон Черніков, були присутні представники профільних служб і керівники житлово-комунальних підприємств міста.

«Сьогодні ми вперше в цьому році проводимо засідання штабу, але тепер будемо щотижня збиратися для обговорення важливих питань підготовки міста до зими», - зазначив Антон Черніков.

Керівник департаменту дав ряд доручень щодо подальших робіт з підготовки до опалювального сезону. Це, зокрема, своєчасне виконання комунальними підприємствами графіків гідровипробувань формування переліку адрес житлових будинків, де планується встановити теплові лічильники, підготовка внутрішніх систем опалення в закладах освіти та охорони здоров'я.

Антон Черніков закликав учасників засідання активізувати зусилля по проведенню підготовчих робіт на всіх міських об'єктах і надавати свої пропозиції щодо вирішення проблемних питань.