Новини

Важлива інформація!

                                                                                               Шановні мешканці!

      Рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради №242 від 13.09.2016 року, комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» було визнано управителем багатоквартирних будинків у місті Кам’янське.

Повідомлення про зміну тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

          З 01.07.2015 року набрав чинності Закон України від 14 травня 2015 року № 417 – VIII « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Цим Законом власники (співвласники) багатоквартирного будинку повинні були протягом року з дня прийняття Закону (до 01.07.2016) визначитись з формою управління та створенням Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку ( далі ОСББ). У разі, якщо до цієї дати співвласниками не прийнято рішення щодо створення ОСББ, управитель призначається рішенням виконавчого комітету на підставі конкурсного відбору.

Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м.Кам’янському

Р I Ш Е Н Н Я 24.01.2018 9

КАМ’ЯНСЬКА МІСЬКА РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Про встановлення тарифів на послуги
з утримання будинків і споруд
та прибудинкових територій
у м.Кам’янському

КП КМР "УКОЖФ "повідомляє про те, що має намір переглянути тариф на надання послуг з управління багатоквартирними будинками

Обґрунтування

перегляду тарифу на послуги з управління багатоквартирними будинками комунальним підприємством Кам’янської міської ради «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду»

В Єдиної диспетчерської служби Кам'янського додалися номера телефонів

З метою підвищення ефективності роботи і за дорученням Кам'янського міського голови Андрія Білоусова до Єдиної диспетчерської служби Кам'янського підключені додаткові номери телефонів.

За інформацією директора комунального підприємства «Інформаційні системи» Ігоря Ільківа, крім діючих мобільних номерів:

073-700-1546;  050-154-1546;  067-000-1546;  067-010-1546;  1546 (укртелеком)

з сьогоднішнього дня жителі Кам'янського можуть додзвонитися в ЄДС за наступними мобільних номерів:

067-007-1546,  067-009-1546,  067-011-1546,  067-444-1546.

На вул. 8 Березня в м.Кам'янському встановили новий під'їзний козирьок

На роковому під'їзді, де недавно сталася жахлива трагедія, що потрясла всю країну, встановили новий козирьок.

Як раніше повідомлялося, на вул. 8 Березня впав під'їзний козирьок забрав життя 17-річного Олександра Кононенко. Після трагедії директор департаменту ЖКГ та будівництва Сергій Понізов видав наказ про необхідність обстежити всі козирки і фасади міста на предмет аварійності.

У Кам'янському демонтують і зміцнюють аварійні під'їзні козирки

Директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва, розповів , на яких адресах вже демонтували, а також відремонтували аварійні під'їзні козирки.

Демонтували козирки на таких адресах:

ул. Алтайська, 22 - під'їзд №5

ул. Алтайська, 31 - під'їзд №7

ул. Алтайська, 36 - під'їзд №1

ул. 8 Березня, 41 - під'їзд № 5

ул. Костромська, 13 - під'їзд №3

ул. Костромська, 25 - під'їзд № 3

ул. М.Грушевського, 7 - під'їзд №1

ул. Гайдамацька, 31 - під'їзд №1, №2, №3

ул. Миру, 29 - під'їзд №4, №7

Як приватизувати житлове приміщення в гуртожитку

Хто має право на приватизацію?

Громадяни України, які постійно проживають в квартирах (будинках) або перебували на обліку осіб, які потребують поліпшення житлових умов. Право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитку з використанням житлових чеків одержують громадяни України, які на законних підставах проживають у них.

Кам'янське готується до опалювального сезону

5-го вересня відбулося чергове засідання міського штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду, яке провів директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Антон Черніков.
Про підготовку до зими доповіли керівники комунальних підприємств «Тепломережі», «Міськводоканал», «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду», а також представники інших підприємств комунальної сфери.

Оплата гарантує якість

Роботу комунального підприємства «Управляючої компанія з обслуговування житлового фонду» бачить і відчуває кожен житель міста. За довгі роки у дворах Кам'янського чисто, процес ремонту дахів, під'їздів, комунікаційних систем і обслуговування ліфтів відбувається безперервно, і люди бачать, куди йдуть гроші за комуналку.

Єдина проблема, яка залишилася: низька оплата населенням спожитих послуг з управління багатоквартирними будинками. З початку роботи УКОЖФ заборгованість населення вже становить понад 17 млн ​​грн., А в середньому рівень боржників становить 50%.