Важлива інформація!

                                                                                               Шановні мешканці!

      Рішенням виконавчого комітету Кам’янської міської ради №242 від 13.09.2016 року, комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» було визнано управителем багатоквартирних будинків у місті Кам’янське.

     Згідно Закону України «Про житлово – комунальні послуги», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду», розпочинає  в 2019 році виконувати поточний ремонт покрівлі на багатоквартирних будинках м. Кам’янське.

     З метою проведення вчасного та належної якості ремонту покрівлі, просимо терміново здійснити демонтаж супутникових та телевізійних антен з даху будинку. В іншому випадку працівниками підприємства буде здійснено примусовий демонтаж супутникових та телевізійних антен з даху будинку.

      З даного питання Ви можете звертатись до адміністрації КП КМР «УКОЖФ» за адресою вул. Республіканська,37 або за телефоном 068-243-62-11.

                                                                                                                                                                              З повагою,

                                                                                                                                                            Адміністрація КП КМР «УКОЖФ».