Повідомлення про зміну тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій

          З 01.07.2015 року набрав чинності Закон України від 14 травня 2015 року № 417 – VIII « Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Цим Законом власники (співвласники) багатоквартирного будинку повинні були протягом року з дня прийняття Закону (до 01.07.2016) визначитись з формою управління та створенням Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку ( далі ОСББ). У разі, якщо до цієї дати співвласниками не прийнято рішення щодо створення ОСББ, управитель призначається рішенням виконавчого комітету на підставі конкурсного відбору.  

           Рішенням виконавчого комітету Дніпродзержинської міської ради від 13.09.2016 № 242 комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» призначене  управителем багатоквартирних будинків у місті Кам’янське.

            З 01 березня 2018 року  комунальне підприємство  Кам’янської міської ради  «Управляюча компанія по обслуговуванню житлового фонду» буде надавати послуги з управління  будинків і споруд та прибудинкових територій за тарифами затвердженими рішенням Кам’янської міської ради від 24.01.2018 року № 9 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Кам’янському» (з додатками),  по кожному будинку окремо.

             До послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій відносяться слідуючи послуги:

 1. Прибирання прибудинкової території та контейнерних майданчиків;
 2. Прибирання снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, сипучими матеріалами (піском);
 3. Прибирання підвалів, технічних поверхів;
 4. Обслуговування  внутрішньобудинкових систем, в тому числі:
 • теплопостачання;
 • холодне водопостачання;
 • водовідведення;
 1. Обслуговування димових та вентиляційних каналів;
 2. Обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем у разі їх наявності ;
 3. Оплата послуг з енергопостачання спільного майна багатоквартирного будинку, в тому числі:
 • освітлення місць загального користування;
 • енергопостачання ліфтів;
 1. Технічне обслуговування ліфтів  ;
 2. Поточний  ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території.

       Відповідно до роз’яснення Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України ( Мінрегіон) від 05.08.2016 року № 7/10- 974               «Винагорода управителя» - це плата управителю за надання послуг з управління багатоквартирним будинком з розрахунку на 1 м2 загальної площі житлового або нежитлового приміщення.  Винагорода управителя   визначається безпосередньо управителем та її розмір не залежить від витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території ( в тому числі і загальновиробничих та адміністративних витрат).   

       До винагороди  управителя включені витрати :

       - щомісячне ведення обліку з нарахування, оплати, переплат (заборгованості); здійснення перерахунку за ненадану послугу, нарахування пільг та субсидій, видача довідок про склад сім’ї та копії особистих рахунків, друкування  рахунків та доставка їх до споживача;

      - послуги банків за проведення банківських операцій та  приймання платежів від населення ;   

      - утримання обслуговуючого персоналу, комунальні послуги на власні потреби, електроенергія   приміщень;

 • канцтовари, папір, послуги зв’язку;
 • сплата податків до бюджетів всіх рівнів;
 • оренда спецавтотранспорту та механізмів;
 • виготовлення друкарської продукції;
 • податок на воду;
 • земельний податок 

       Для отримання інформації що стосуються житлово – комунальних послуг та для укладання договору  з КП КМР «УКОЖФ» звертатись щоденно (крім неділі) до представників підприємства, які знаходяться в Центрах надання адміністративних послуг кожного району міста або кожного понеділка та четверга за адресою вул. Республіканська, 37, телефон для довідок: 068 260 26 25(приймальня); виробничо-технічний відділ - 068 243 62 11; абонентський відділ - 096 758 30 91; відділ звернення громадян - 068 654 95 09, 068 654 95 39; Південний район -  098 763 81 64; Заводський район -  098 763 81 70; Дніпровський район - 098 763 01 91.

Ознайомитися з тарифами можливо на сайті Кам'янської міської ради: dndz.gov.ua та на сайті КП КМР " УКОЖФ" upravitel.dp.ua

                                                                                                                                                                             З повагою,

                                                                                                                                                                     Адміністрація підприємства

Дата: 09.02.2018р