Оплата гарантує якість

ЖКХ оплата

Роботу комунального підприємства «Управляючої компанія з обслуговування житлового фонду» бачить і відчуває кожен житель міста. За довгі роки у дворах Кам'янського чисто, процес ремонту дахів, під'їздів, комунікаційних систем і обслуговування ліфтів відбувається безперервно, і люди бачать, куди йдуть гроші за комуналку.

Єдина проблема, яка залишилася: низька оплата населенням спожитих послуг з управління багатоквартирними будинками. З початку роботи УКОЖФ заборгованість населення вже становить понад 17 млн ​​грн., А в середньому рівень боржників становить 50%.

Як розповів Сергій Лисий, начальник юридичного відділу Управляючої компанії, тариф квартплати розраховувався за умови 100% оплати споживачами послуг компанії. «Гроші, які платять співвласники багатоквартирних будинків, йдуть на розрахунок з підрядними організаціями, які виконують роботи, оплату електроенергії, завдяки чому в під'їздах горить світло, зарплату робітникам і усунення аварійних ситуацій», - перерахував частину витрат Сергій Лисий, попереджаючи про те, що низький відсоток оплати комунальних послуг може вплинути на якість надання послуг багатоквартирних будинків.

Причини заборгованості співвласників багатоквартирних будинків за послуги УКОЖФ можуть бути різними, але в будь-якому випадку Управляюча компанія готова йти назустріч своїм клієнтам.

Крім того, Управляюча компанія передбачає укладення договору на розстрочення заборгованості за надані послуги з управління багатоквартирними будинками. Щоб дізнатися подробиці в кожному районі міста, жителі можуть звернутися в центри надання адміністративних послуг, де є фахівці Управляючої компанії.

Через низький відсоток оплати спожитих послуг юридичний відділ Управляючої компанії змушений направляти позовні заяви до судів Каменського і стягувати заборгованість в примусовому порядку.