У Кам'янському обговорили підготовку міста до зими

ЖКХ

9 серпня у Кам'янському пройшло чергове засідання штабу з підготовки міста до осінньо-зимового періоду, яке очолив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва міської ради Антон Черніков.

Присутні на нараді керівники комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради відзвітували про готовність до зими житлових будинків і об'єктів соціальної інфраструктури.

На сьогодні підготовка міста до опалювального сезону проходить відповідно до затвердженого графіка. Медичні установи готові на 82%, освітні - на 93%, житлові будинки - на 50%. В кінці серпня будуть проводитися гідровипробування системи опалення для своєчасного виявлення і усунення пошкоджень.

Антон Черніков дав ряд доручень керівникам комунальних підприємств. Зокрема, «Управляючій компанії по обслуговуванню житлового фонду» доручено провести утеплення дахів і вхідних груп житлових будинків, в разі необхідності встановити скло на кватирках в під'їздах. Іншим керівникам доручено продовжувати планову роботу з підготовки до опалювального сезону і своєчасно інформувати керівництво штабу про всі проблемні питання, що виникають в ході підготовки.