У Кам'янському завершується відновлення ліфтового господарства

ЖКХ

Всього за півтора року в місті Кам'янському практично повністю відновлено все ліфтове господарство житлових багатоповерхових будинків. 18 липня три капітально відремонтованих ліфта були запущені на лівобережжі в будинках по вулиці Харківській, 21 і проспекту Перемоги, 7. І лише один ліфт в місті - в будинку по Аношкіна, 9 - чекає своєї черги на ремонт.

Перевірили, наскільки якісно виконано роботу з капітального ремонту ліфтів на лівому березі, голова постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, депутат Кам'янського міськради Максим Беспальчук і директор управляючої компанії з обслуговування житлового фонду Дмитро Маханько.

Депутат розповів, як, здавалося б, неможливе - ремонт близько двох сотень ліфтів за півтора року - втілився в реальність.

«У минулому році мною було піднято питання перед мером про необхідність комплексної програми з ремонту наших ліфтів. На той момент багато хто вже вимагали не заміни дзеркала і нескінченних некваліфікованих ремонтів, а серйозних конструктивних вкладень. Частина ліфтів уже давно вимагала капітального ремонту, так як стояли вони по кілька десятків років. Станом на перше січня 2015 року в місті не працювали 182 ліфта, включаючи ті, яким були необхідні поточні ремонти та заміна комплектуючих. Частина ж потребувала повного капітального ремонту. Завдяки підтримці керівництва ДнепрОГА і розуміння з боку місцевої влади, з бюджетів були виділені необхідні кошти, і практично всі ліфти в Кам'янському на сьогоднішній день відремонтовано. В неробочому стані поки залишилися тільки ліфти, є другими у під'їзді. Як бачимо, якщо правильно підійти до вирішення проблеми, не потрібні десятиліття, щоб домогтися позитивного результату », - розповів Максим Беспальчук.

Вивчивши, як працюють капітально відремонтовані ліфти, депутат і директор КП «УКОЖФ» разом з мешканцями піднялися на дах 17-го будинку по вулиці Харківській, де перевірили, як виконано ремонт м'якої покрівлі над під'їздом та поточний ремонт сходової клітки. Побаченим комісія залишилася задоволена - ремонт виконаний якісно і акуратно.