КП «УКОЖФ» попереджає кам'янчан про небезпечні елементи фасадів будівель

фасад

Завдяки роботі Управляючої компанії в Кам'янському виявлено понад 100 небезпечних елементів фасадів, які знаходяться в аварійному стані.

За вказівкою мера Кам'янського Андрія Білоусова працівники «УКОЖФ» провели оббитя небезпечних елементів, щоб уникнути травмування жителів, також був проведений частковий ремонт. Однак припинити подальше руйнування будівель житлового фонду можливо лише проведенням капітального ремонту. Завдяки діям міської влади робиться все можливе для проведення ремонтів таких будинків, але обсяг робіт досить великий і охопити його за невеликий період не вдається фізично і фінансово.

До початку капітальних ремонтів фасадів будівель Управляючою компанією виконуються тільки поточні ремонти. Щоб не піддавати  кам'янчан небезпеки «УКОЖФ» виготовила попереджувальні таблички, що інформують городян про небезпечні місця. На даний момент проводиться їх розклеювання. Такі таблички працівники «УКОЖФ» наклеюють на старі будівлі і житлові будинки по пр. Свободи, пр. Гімназійних і вул. Інститутській.

Директор УКОЖФ Дмитро Маханько звертається до жителів міста, щоб вони були уважні до попереджуючих знакам і обходили ці будівлі на безпечній відстані.