У будинку по вулиці Гастеллло запустили ліфти

ліфт

15 червня запущені в роботу капітально відремонтовані ліфти по вулиці Гастелло, 18.

Жителі близько 20 років жили в будинку з непрацюючими ліфтами. 30 травня мер Кам'янського Андрій Білоусов проводив об'їзд за адресами, де проводяться капітальні та поточні ремонти житлового фонду. Одним з таких тоді був будинок № 18 по вул. Гастелло в селищі Романкове. На той момент вже була виконана велика частина робіт по відновленню ліфтового обладнання. Підрядники, які здійснюють ремонт, запевнили мера і представників сфери ЖКГ міста, що ремонт буде закінчено через два тижні, тобто до 15 червня.

Сьогодні, 15 червня, Андрій Білоусов разом з головою депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства Максимом Беспальчуком і директором «УКОЖФ» Дмитром Маханько зробили робочу поїздку з метою перевірки обіцянок підрядника про завершення робіт.

У двох під'їздах будинку капітально відремонтовані два ліфта - встановлені нові ліфтові кабіни, замінені ввідні пристрої, лебідки, які складаються з двигуна, редуктора головного приводу, гальмівних котушок, рами і підрамника. Міський голова особисто проїхав в одному з ліфтів, щоб переконатися в якості виконаного ремонту. Побачивши присутніх представників міської влади, на вулицю вийшли мешканці будинку. Вони щиро подякували меру за великий комплексний ремонт, проведений в їхньому будинку.

До капітального ремонту ліфтів в цьому будинку був зроблений ремонт покрівлі, усунуті проблеми з каналізаційними трубами в підвальному приміщенні, встановлено зовнішнє освітлення у дворі по Гастелло, 18. У найближчі дні тут почнеться ремонт в під'їзді, який також не проводився багато років.